Pejabat Penilaian Negeri Kelantan | ||||
---|---|---|---|---|
BIL | NAMA | JAWATAN | KETERANGAN TUGAS | |
1. | Haji Hamidon Bin Haron | Pengarah Penilaian Negeri W48 | Pengurusan | |
2 | Wan Nur Izati binti Muhamad Fokri | Pegawai Penilaian Gred W41 (Ketua NAPIC Negeri) | Pengurusan | |
3. | Haji Hashim Bin Ibrahim | Pegawai Penilaian Gred W41 | Kes Mahkamah | |
4. | Haji Mat Zin Bin Haji Ya @ Zakaria | Penolong Pegawai Penilaian Gred W27 | Kes Mahkamah | |
5. | Norayusya Binti Ab Razak | Penolong Pegawai Tadbir Gred N27 | Pengurusan | |
6. | Tuan Nur Fadhlina binti Tuan Cob | Setiausaha Pejabat Gred N27 | Pengurusan | |
7. | Siti Zakiah Binti Mohd Yusoff | Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Gred F29 | Teknologi Maklumat | |
8. | Nik Azizah Binti Nik Ismail | Pembantu Tadbir (P/O) Gred N17 | Pengurusan | |
9. | Siti Juliyana Binti Hodad | Pembantu Tadbir (Kew.) Gred W17 | Pengurusan | |
Pejabat Penilaian Cawangan Kota Bharu | ||||
BIL | NAMA | JAWATAN | KETERANGAN TUGAS | |
1. | Fadzilah binti Abd Hamid | Penilai Daerah Gred W44 | Penilai Daerah Kota Bharu | |
2. | Mohd Hisham Zuraidi bin Jusoh | Pegawai Penilaian Gred W41 | Penyelia Unit 1 | |
3. | Mohd Khairul Anuar bin Ab Rahman | Pegawai Penilaian Gred W41 | Penyelia Unit 2 | |
4. | Shahril bin Omar | Pegawai Penilaian Gred W41 | Penyelia Unit 3 | |
5. | Norol Azani bin Mohamed Noor | Penolong Pegawai Penilaian Gred W32 | JAJAHAN BACHOK JAJAHAN KOTA BHARU | -Gajah Mati -Pauh 9 -Senak -Takang -Tanjong -Telok Mesira -Bachok -Kemasin -Nipah -Paya Mengkuang -Perupok -Badang -Banggol -Che Latif -Dal -Kedai Buloh -Kijang -Padang Bongor -Padang Garong -Pulau Kundor -Pulau Pisang -Semut Api |
6. | Aziz Bin Che Mohamed Nawi | Penolong Pegawai Penilaian Gred W32 | JAJAHAN PASIR PUTEH JAJAHAN KOTA BHARU | -Keseluruhan -Dusun Rendah -Kemubu -Ketereh East/West -Mahang East/West -Ketereh |
7. | Haji Zunaidi Bin Nawang | Penolong Pegawai Penilaian Gred W32 (KUP) | JAJAHAN BACHOK JAJAHAN KOTA BHARU | -Kuau -Melawi -Repek -Rusa -Pak Pura -Tanjong Jering -Tanjung Pauh -Baung -Bayang -Beting -Chekok -Pengkalan Chepa -Panchor -Pauh -Pulau Gajah -Pulang Panjang -Sabak -Tapang -Tebing Tinggi -Teluk -Teluk Kitang -Kemumin |
8. | Ramli Bin Ag. Ali | Penolong Pegawai Penilaian Gred W32 (KUP) | Duti Setem | Kes Standard sahaja |
9. | Rusmah Binti Jusoh | Penolong Pegawai Penilaian Gred W32 (KUP) | JAJAHAN BACHOK JAJAHAN KOTA BHARU | -Alor Bakat -Chap -Cherang Hangus -Kuchelong -Temu Ranggas -Tualang Salak -Mak Lipah -Serdang -Bator -Gunung -Kubang Telaga -Tepus -Lubok Tembusu -Telong -Badak Mati -Banggu -Karang -Lubuk Pukul -Mentuan -Pulau Belanga -Sering -Seterpa -Tok Ku |
10. | Che Sakinah Binti Bhari | Penolong Pegawai Penilaian Gred W32 (KUP) | BANDAR KOTA BHARU JAJAHAN KOTA BHARU | SEKSYEN 1 HINGGA 28 -Bandar baru kubang Kerian -Bunut payung -Kenali -Telok Bharu -Langgar -Lundang -Wakaf Siku -Wakaf Stan -Chicha -Demit -Pulau |
11. | Mat Bakri Bin Isa | Penolong Pegawai Penilaian Gred W32 (KUP) | JAJAHAN KOTA BHARU | -Badak -Bechah Mulong -Guntong -Melor -Padang Leban -Padang Raja -Padang pisang -Parit -Peringat |
12. | Nordzi Bin Ibrahim | Penolong Pegawai Penilaian Gred W32 | DUTI SETEM / PINJAMAN PERUMAHAN / CKHT -PASIR MAS (KESELURUHAN) -SALOR -AUR DURI -PADANG TENGAH -PADANG SAKAR | BAYARAN PERINGKAT / SEWAAN -TUMPAT (KESELURUHAN) DAERAH KOTA -PASIR HA -PINTU GENG -KOTA -PADANG ENGGANG -KG. SIREH DAERAH PENDEK -TIONG -PENDEK -PEKAN MULONG -JELUTONG -LEMBU -BIAH |
13. | Che Zaini Binti Yusoff | Penolong Pegawai Penilaian Gred W27 | DUTI SETEM / PINJAMAN PERUMAHAN / CKHT -TUMPAT (KESELURUHAN) -PASIR HA -PINTU GENG -KOTA -PADANG ENGGANG -KG. SITEH -JELUTONG -TUMPAT (KESELURUHAN) | BAYARAN PERINGKAT / SEWAAN -TUMPAT KESELURUHAN DAERAH KOTA -PASIR HA -PINTU GENG -KOTA -PADANG ENGGANG -KG. SIREH DAERAH PENDEK -TIONG -PENDEK -PEKAN MULONG -JELUTONG -LEMBU -BIAH |
14. | Haji Wan Musa Bin Wan Ahmad | Pembantu Penilaian Gred W22 Memangku BTNP Gred W26 | DUTI SETEM / PINJAMAN PERUMAHAN / CKHT DAERAH PENDEK -Tiong -Pendek -Pekan Mulong -Lembu DAERAH BETA -BETA HILIR -BETA HULU -CHEKELI -KOH -PAYA -LUNDANG PAKU DAERAH KADOK -KADOK -PEROL -BUT -BULOH POH -PATEK -LUBOK JAMBU -BIAH | TIADA BERKAITAN |
15. | Haslina Binti Jaafar | Pembantu Penilaian Gred W22 | Unit Khas | |
16. | Hajah Zainun Binti Mat Isa | Pembantu Tadbir (P/O) Gred N22 | Pengurusan | |
17. | Ramlan Binti Jusoh | Pembantu Penilaian Gred W22 (KUP) | Teknikal | |
18. | Hapsah binti Lias | Pembantu Penilaian Gred W22 (KUP) | Teknikal | |
19. | Che Jawahin Binti Ismail | Pembantu Penilaian Gred W22 (KUP) | Teknikal | |
20. | Noora Binti Kamarudin Ong | Pembantu Penilaian Gred W17 | Teknikal | |
21. | Rosliha Binti Remli | Pembantu Penilaian Gred W22 (KUP | Teknikal | |
22. | Aminah Kartini Binti Yusof | Pembantu Penilaian Gred W22 (KUP) | Teknikal | |
23. | Zaitong Binti Pataan | Pembantu Penilaian Gred W22 (KUP) | Teknikal | |
24. | Roslan Bin Mohamad | Pembantu Penilaian Gred W22 (KUP) | Unit Khas | |
25. | Norizah Binti Aziz | Pembantu Penilaian Gred W17 | Teknikal | |
26. | Ahmad Riduan Bin Aziz | Pembantu Penilaian Gred W17 | Unit Khas | |
27. | Nur Rabiatul Adawiah Binti Jaafar | Pembantu Penilaian Gred W17 | Teknikal | |
28. | Haji Mohamad Bin Hussin | Pelukis Pelan Gred J22 (KUP) | Pelukis Pelan | |
29. | Hasnah Binti Deraman | Pelukis Pelan Gred J22 (KUP) | Pelukis Pelan | |
30. | Mat Yusoff Bin Hamat | Pelukis Pelan Gred J17 | Pelukis Pelan | |
31. | Azmi Bin A. Aziz | Juruteknik Komputer Gred FT17 | Teknologi Maklumat | |
32. | Hasnah Binti Ismail | Pembantu Tadbir (P/O) Gred N22 (KUP) | Pengurusan | |
33. | Minah Binti Mohd Zain | Pembantu Tadbir (P/O) Gred N17 | Pengurusan | |
34. | Kamariah Binti Jusoh | Pembantu Tadbir (P/O) Gred N17 | Pengurusan | |
35. | Mariam Binti Mohammad | Pembantu Tadbir (P/O) Gred N17 | Pengurusan | |
36. | Wan Saliha Binti Haji Wan Omar | Pembantu Tadbir (P/O) Gred N17 | Pengurusan | |
37. | Rashidah Binti Ismail | Pembantu Tadbir (P/O) Gred N17 | Pengurusan | |
38. | Rosmawati Binti Haji Salleh | Pembantu Tadbir Rendah Gred N11 | Pengurusan | |
39. | Wan Selma Binti Wan Mahmud | Pembantu Tadbir (Kew.) Gred W22 (KUP) | Pengurusan | |
40. | Zuraeda Binti Abdul Rahman | Pembantu Tadbir (Kew.) Gred W17 | Pengurusan | |
41. | Zulhainan Bin Abdul Rahman | Pembantu Am Pejabat Gred N4 (KUP) | Pengurusan | |
42. | Abdul Hadi Bin Yusoff | Pembantu Am Pejabat Gred N4 (KUP) | Pencari Fail | |
43. | Muhamad Jailani Bin Abdul Rashid | Pembantu Am Pejabat Gred N1 | Pencari Fail | |
44. | Kadrul Hisham Bin Abdul Kadir | Pemandu Gred R3 | Pemandu | |
NAPIC | ||||
1. | Saripah Fauziah Binti Sayed Mohd Noor | Penolong Pegawai Penilaian Gred W27 (Ketua NAPIC Daerah) | NAPIC | |
2. | Rahaizan Binti Yusof | Penolong Pegawai Penilaian Gred W27 | NAPIC | |
3. | Mariam Binti Haji Ibrahim | Pembantu Penialaian Gred W22 (KUP) (NAPIC) | NAPIC | |
4. | Nor Azelawati Binti Mohd Suki | Pembantu Penilaian Gred W17 (NAPIC) | NAPIC | |
5. | Mohamad Thariq Bin Haji Mustapha | Pembantu Tadbir (P/O) Gred N17 (NAPIC) | NAPIC |